Metodiskā diena Preiļu Valsts ģimnāzijā

18. februārī Preiļu Valsts ģimnāzijas skolotāji pulcējās uz metodisko pēcpusdienu, kur uzklausīja savu kolēģu tālākizglītības pasākumos gūtās atziņas. Anita Lazdāne stāstīja par humānās pedagoģijas ideju aktualitāti, Ingūna Patmalniece – par skolas organizācijas kultūru un vērtībām, Ilze Čamane – par X, Y un Z  paaudžu psiholoģisko raksturojumu un atšķirībām, Silvija Kivko – par zināšanām, to apjomu un prasmi tās izmantot, Ineta Ivanova – par zināšanu vērtēšanu un tās nozīmi, Juris Erts – par optimistisko un pesimistisko pedagogu un mūsdienu mainīgo pasauli.
Tika arī izspēlēts arī komandas veidošanas praktiskais uzdevums, pēc kura katrs skolotājs stāstīja par savu lomu un izjūtām. Skolotāji guva atbalstu un iedvesmu šajā pasākumā sava ne tik vieglā, bet ļoti atbildīgā darba veikšanai.
Anita Lazdāne, direktores vietniece metodiskajā darbā