Aicinām skolēnus piedalīties forumā “Es digitālo mediju vidē” 7. februārī
Aicinām 8.-12.klašu jauniešus apmeklēt forumu “Es digitālo mediju vidē”, kas notiks 7.februārī no plkst.12.00-16.00, Rīgā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Mūkusalas ielā 3. Forumā diskutēsim un analizēsim jauniešu interneta mediju lietošanas paradumus. Mediju vides eksperti, kuru vidū būs arī Artūrs Mednis un Reinis Zitmanis, sniegs prezentācijas – kā „gudri” lietot medijus, lai profesionāli pilnveidotu sevi un attīstītu […]
