Stundu saraksts pamatskolā 2023./2024.m.g. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.klase |
6.klase |
7.klase |
8. klase |
9. klase |
|
|
|
Pirmdiena |
0 |
|
|
|
|
|
0 |
Pirmdiena |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Latviešu val. un literat. |
Angļu valoda |
Matemātika |
Bioloģija |
Sports un veselība |
1 |
|
V.Daukšte
25. |
N.Kondratjeva 20. |
T.Svetlova 33. |
S.Butkeviča 35. |
I.Afanasjevs sporta sk. |
|
2 |
Latviešu val. un literat. |
Mūzika |
Matemātika |
Bioloģija |
Sports un veselība |
2 |
|
V.Daukšte
25. |
Ā.Bergmane-Sprūdža
26. |
T.Svetlova 33. |
S.Butkeviča 35. |
I.Afanasjevs sporta sk. |
|
3 |
Sports un veselība |
Matemātika |
Mūzika |
Latviešu val. un literat. |
Matemātika |
3 |
|
I.Afanasjevs
sporta sk. |
A.Masļakova 30. |
Ā.Bergmane-Sprūdža
26. |
V.Daukšte 25. |
T.Svetlova 33. |
|
4 |
Sports un veselība |
Matemātika |
Datorika |
Latviešu val. un literat. |
Matemātika |
4 |
|
I.Afanasjevs
sporta sk. |
A.Masļakova 30. |
A.Podskočijs 32. |
V.Daukšte 25. |
T.Svetlova 33. |
|
5 |
Krievu val. un literat. |
Krievu val. un literat. |
Inženierzinības |
Matemātika |
Latvijas un pasaules
vēsture |
5 |
|
L.Arestova
27. |
N.Kondratjeva 20. |
A.Masļakova 30. |
T.Svetlova 33. |
A.Andrejeva 31. |
|
6 |
Mūzika |
Angļu valoda |
Krievu valoda |
Ķīmija |
Latvijas un pasaules
vēsture |
6 |
|
Ā.Bergmane-Sprūdža
26. |
N.Kondratjeva 20. |
L.Arestova 27. |
J.Saulīte 34. |
A.Andrejeva 31. |
|
7 |
|
|
Krievu valoda |
Ķīmija |
Mūzika |
7 |
|
|
|
L.Arestova 27. |
J.Saulīte 34. |
Ā.Bergmane-Sprūdža
26. |
|
8 |
|
|
|
Mūzika |
Datorika 1.gr. |
8 |
|
|
|
|
Ā.Bergmane-Sprūdža
26. |
A.Podskočijs 32. |
|
|
|
5.klase |
6.klase |
7.klase |
8. klase |
9. klase |
|
|
|
Otrdiena |
0 |
|
|
|
|
|
0 |
Otrdiena |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Dizains un
tehnoloģijas |
Krievu val. un
literat. |
Sports un veselība |
Matemātika |
Ķīmija |
1 |
|
S.Eiduka
31 |
N.Kondratjeva 20. |
O.Borisova sporta sk. |
T.Svetlova 33. |
J.Saulīte 34. |
|
2 |
Dizains un
tehnoloģijas |
Dabaszinības |
Sports un veselība |
Krievu val. un literat. |
Ķīmija |
2 |
|
S.Eiduka
31 |
S.Butkeviča 35. |
O.Borisova sporta sk. |
N.Kondratjeva 20. |
J.Saulīte 34. |
|
3 |
Soc.zinības un vēsture |
Dabaszinības |
Sociālās zinības |
Sports un veselība |
Matemātika |
3 |
|
A.Andrejeva
31. |
S.Butkeviča 35. |
I.Zenovjeva 26. |
O.Borisova sporta sk. |
T.Svetlova 33. |
|
4 |
Soc.zinības un vēsture |
Matemātika |
Ģeogrāfija |
Sports un veselība |
Matemātika |
4 |
|
A.Andrejeva
31. |
A.Masļakova 30. |
S.Butkeviča 35. |
O.Borisova sporta sk. |
T.Svetlova 33. |
|
5 |
Latviešu val. un literat. |
Matemātika |
Ģeogrāfija |
Latvijas un pasaules
vēsture |
Sports un veselība |
5 |
|
V.Daukšte
25. |
A.Masļakova 30. |
S.Butkeviča 35. |
A.Andrejeva 31. |
I.Afanasjevs sporta sk. |
|
6 |
Latviešu val. un literat. |
Teātra māksla |
Vizuālā māksla |
Latvijas un pasaules
vēsture |
Krievu val. un literat. |
6 |
|
V.Daukšte 25. |
R.Lazda 34. |
I.Zenovjeva 26. |
A.Andrejeva 31. |
L.Arestova 27. |
|
7 |
Teātra māksla |
Latviešu val. un literat. |
Klases audz.stunda |
Inženierzinības |
Vizuālā māksla |
7 |
|
R.Lazda
34. |
V.Daukšte 25. |
L.Arestova 27. |
A.Masļakova 30. |
I.Zenovjeva 26. |
|
8 |
|
|
|
Latviešu val. un literat. |
Sociālās zinības |
8 |
|
|
|
|
V.Daukšte 25. |
I.Zenovjeva 26. |
|
|
|
5.klase |
6.klase |
7.klase |
8. klase |
9. klase |
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
0 |
Trešdiena |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Angļu valoda |
Dizains un tehnoloģijas |
Latviešu valoda |
Matemātika |
Fizika |
1 |
|
K.Tjarvja
23. |
I.Zenovjeva 26. |
V.Daukšte 25. |
T.Svetlova 33. |
A.Masļakova 30. |
|
2 |
Matemātika |
Datorika |
Latviešu valoda |
Angļu valoda |
Fizika |
2 |
|
I.Zenovjeva
26. |
A.Podskočijs 32. |
V.Daukšte 25. |
K.Tjarvja 23. |
A.Masļakova 30. |
|
3 |
Latviešu val. un literat. |
Sports un veselība |
Latvijas un pasaules
vēsture |
Fizika |
Krievu val. un literat. |
3 |
|
V.Daukšte
25. |
O.Borisova sporta sk. |
A.Andrejeva 31. |
A.Masļakova 30. |
L.Arestova 27. |
|
4 |
Matemātika |
Sports un veselība |
Latvijas un pasaules
vēsture |
Dizains un tehnoloģijas |
Krievu val. un literat. |
4 |
|
I.Zenovjeva
26. |
O.Borisova sporta sk. |
A.Andrejeva 31. |
A.Podskočijs 32. |
L.Arestova 27. |
|
5 |
Krievu val. un literat. |
Latviešu val. un literat. |
Matemātika |
Fizika |
Latviešu val. un literat. |
5 |
|
L.Arestova
27. |
V.Daukšte 25. |
T.Svetlova 33. |
A.Masļakova 30. |
Ž.Ļebedeviča 24. |
|
6 |
Datorika 2.gr. |
Vizuālā māksla |
Matemātika |
Angļu valoda |
Dizains un tehnoloģijas |
6 |
|
A.Podskočijs 32. |
I.Zenovjeva 26. |
T.Svetlova 33. |
K.Tjarvja 23. |
A.Podskočijs 32. |
|
7 |
|
Klases audz.stunda |
Angļu valoda |
Latviešu val. un literat. |
Datorika 2.gr. |
7 |
|
|
I.Zenovjeva 26. |
K.Tjarvja 23. |
V.Daukšte 25. |
A.Podskočijs 32. |
|
8 |
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.klase |
6.klase |
7.klase |
8. klase |
9. klase |
|
|
|
Ceturtdiena |
0 |
|
|
|
|
Klases audz.stunda |
0 |
Ceturtdiena |
|
|
|
|
|
N.Smukša 23. |
|
1 |
Datorika 1.gr. |
Soc.zinības un vēsture |
Sports un veselība |
Ģeogrāfija |
Latviešu val. un literat. |
1 |
|
A.Podskočijs 32. |
I.Zenovjeva 31. |
O.Borisova sporta sk. |
S.Butkeviča 35. |
Ž.Ļebedeviča 24. |
|
2 |
Klases audz.stunda |
Sports un veselība |
Angļu valoda |
Sociālās zinības |
Latviešu val. un literat. |
2 |
|
S.Butkeviča
35. |
O.Borisova sporta sk. |
K.Tjarvja 30. |
I.Zenovjeva 31. |
Ž.Ļebedeviča 24. |
|
3 |
Matemātika |
Latviešu val. un literat. |
Angļu valoda |
Datorika |
Bioloģija |
3 |
|
I.Zenovjeva
31. |
V.Daukšte 25. |
K.Tjarvja 30. |
A.Podskočijs 32. |
S.Butkeviča 35. |
|
4 |
Angļu valoda |
Latviešu val. un literat. |
Dizains un tehnoloģijas |
Klases audz.stunda |
Bioloģija |
4 |
|
K.Tjarvja
30. |
V.Daukšte 25. |
A.Podskočijs 32. |
J.Saulīte 34. |
S.Butkeviča 35. |
|
5 |
Krievu val. un literat. |
Soc.zinības un vēsture |
Latviešu valoda |
Angļu valoda |
Angļu valoda |
5 |
|
L.Arestova
27. |
I.Zenovjeva 31. |
V.Daukšte 25. |
K.Tjarvja 30. |
N.Smukša 23. |
|
6 |
Datorika 2.gr. |
|
Literatūra |
Vizuālā māksla |
Angļu valoda |
6 |
|
A.Podskočijs 32. |
|
V.Daukšte 25. |
I.Zenovjeva 31. |
N.Smukša 23. |
|
7 |
|
|
|
|
Dizains un tehnoloģijas
1.gr. |
7 |
|
|
|
|
|
A.Podskočijs 32. |
|
8 |
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.klase |
6.klase |
7.klase |
8. klase |
9. klase |
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
Datorika 1.gr. |
0 |
Piektdiena |
|
|
|
|
|
A.Podskočijs 32. |
|
1 |
Vizuālā māksla |
Matemātika |
Datorika |
Sports un veselība |
Ģeogrāfija |
1 |
|
I.Zenovjeva
26. |
A.Masļakova 30. |
A.Podskočijs 32. |
O.Borisova sporta sk. |
S.Butkeviča 35. |
|
2 |
Sports un veselība |
Matemātika |
Bioloģija |
Krievu val. un literat. |
Matemātika |
2 |
|
I.Afanasjevs
sporta sk. |
A.Masļakova 30. |
S.Butkeviča 35. |
N.Kondratjeva 20. |
T.Svetlova 33. |
|
3 |
Matemātika |
Latviešu val. un literat. |
Bioloģija |
Krievu val. un literat. |
Latviešu val. un literat. |
3 |
|
I.Zenovjeva
26. |
V.Daukšte 25. |
S.Butkeviča 35. |
N.Kondratjeva 20. |
Ž.Ļebedeviča 24. |
|
4 |
Matemātika |
Krievu val. un literat. |
Latviešu valoda |
Matemātika |
Latviešu val. un literat. |
4 |
|
I.Zenovjeva
26. |
N.Kondratjeva 20. |
V.Daukšte 25. |
T.Svetlova 33. |
Ž.Ļebedeviča 24. |
|
5 |
Dabaszinības |
Angļu valoda |
Literatūra |
Matemātika |
Angļu valoda |
5 |
|
S.Butkeviča
35. |
N.Kondratjeva 20. |
V.Daukšte 25. |
T.Svetlova 33. |
N.Smukša 23. |
|
6 |
Dabaszinības |
Soc.zinības un vēsture |
Matemātika |
Latviešu val. un literat. |
Datorika 2.gr. |
6 |
|
S.Butkeviča
35. |
I.Zenovjeva 26. |
T.Svetlova 33. |
V.Daukšte 25. |
A.Podskočijs 32. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|