Pasākumi

2022. gads

Datums Laiks Notikums Vieta

Janvāris

06.01.10:00 – 13:30Latviešu valodas un literatūras valsts 48.olimpiādes 2.posms 8.un 9.kl.
10.01.10:00 – 15:00Informātikas(programmēšanas)valsts 35.olimpiādes 2.posms(novada)8.-12.klasēm
14.01.10:00 – 13:30Fizikas valsts 72.olimpiādes 2.posms 9.-12.kl.
14.01.13:00 – 16:00Robertam Mūkam veltītā jaunrades darbu konkursa noslēguma pasākums
Informācija par konkursa norisi nolikumā.
Galēnu pamatskola, Skolas iela, Galēni, Galēnu pagasts, LV-5311, Latvija (karte)
17.01.10:00 – 13:30Latviešu valodas un literatūras valsts 48.olimpiādes 2.posms 11.-12.kl.
17.01.16:30 – 17:15Ģimnāzistu parlamenta tikšanās Google Meet platformā
21.01.10:00 – 15:00Matemātikas valsts 72.olimpiādes 2.posms(novada)9.-12.kl.

Februāris

01.02.10:00 – 13:30Ķīmijas valsts 63.olimpiādes 2.posms(novada) 9.-12.klasēm
28.02.16:00 – 17:00Preiļu novada latviešu valodas skolotāju tiešsaistes seminārs

Marts

03.03.15:00 – 16:00Tikšanās ar LU vēstnešiem
04.03.Latvijas skolēnu 46.zinātniskās pētniecības darbu reģionālā konference(tiešsaistē iPoster platformā)
11.03.Matemātikas valsts 72.olimpiādes 3.posms 9.-12.kl. (Rīgas Valsts 1.ģimnāzijā
15.03. CE angļu valodā 12. kl./r.,m.
16.03.CE angļu valodā 12.kl./m.
17.03.CE krievu valodā 12. kl. /r.,m.
18.03.CE krievu valodā 12. kl ./m.
24.03.12:00 – 16:00Valsts atklātā olimpiāde-konkurss,,Uzdrīkstos,domāju,radu!" 4.un 5.kl.
Līdz 15.03.2022.aizpilda pieteikuma anketu https://ej.uz/pratnieku-konkurss2022
25.03.Latvijas skolēnu 46.zinātniskās pētniecības darbu valsts konference(tiešsaistē iPoster platformā)
28.03.13:30 – 14:30Seminārs direktoru vietniekiem audzināšanas jomā

Aprīlis

01.04.Skolēnu erudīcijas konkursa,,FIZMIXEksperiments"8.-9.kl.pusfināls
05.04.13:00 – 19:00Latgales reģionālā skolotāju pieredzes konference,,Praktiski.Lietpratībai!"
08.04.12:00 – 13:00Tikšanās Preiļu Galvenajā bibliotēkā ar rakstnieci Agnesi Zeltiņu
Uz tikšanos dodas 12.D klase
09.04.''Cīruļputenis'' - SKRIEŠANA UN SOĻOŠANA PA PREIĻU PILSĒTAS IELĀM.
11.04.10:40 – 11:40Interaktīvā nodarbība ar ASV vēstniecības pārstāvjiem
13.04.Ģeogrāfijas valsts 39.olimpiādes 3.posms 10.-12.kl.(LU)
14.04.Ģeogrāfijas valsts 39.olimpiādes 3.posms 10.-12.kl.(LU)
19.04.13:00 – 14:00Lieldienu koncerts
21.04.STARPNOVADU SKOLU SACENSĪBAS GALDA TENISĀ
22.04.09:00 – 14:00 ''OLIMPISKĀ DIENA''
23.04.10:00 – 13:0021.atklātā latgaliešu rakstu valodas un kultūrvēstures valsts olimpiāde tiešsaistē
26.04.SKOLU SACENSĪBAS PAVASARA KROSĀ.
27.04.PARKA PUSSTUNDAS SKRĒJIENS ''MĒS PAR MIERU''.
28.04.Latvijas skolotāju pieredzes noslēguma konference,,Virzība.Sadarbība.Atbalsts.Lietpratībai."
28.04.STARPNOVADU SKOLU SACENSĪBAS GALDA TENISĀ
29.04.Skolēnu erudīcijas konkursa,,FIZMIXEksperiments" 8.-9.kl. fināls

Maijs

10.05.CE angļu valodā(optimālais līmenis,kombinēti)rakstu un mutvārdu daļa
17.05.CE latviešu valodā 12.kl.(rakstiski)
20.05.CE matemātikā 12.kl.(rakstiski)
23.05.CE Latvijas un pasaules vēsturē 12.kl.
24.05.Eksāmens 9. kl. latviešu valodā mācībvalodas izglītības programmās
24.05.CE matemātikā(vispārīgais līmenis vai optimālais līmenis)rakstiski
25.05.Eksāmens 9.kl. latviešu valodā latviešu mācībvalodas izglītības programmās(mutvārdu daļa)
25.05.CE ķīmijā 12.kl.(rakstiski)
26.05.CE latviešu valodā(optimālais līmenis,kombinēti)rakstu daļa
27.05.CE fizikā 12.kl.(rakstiski)
27.05.Eksāmens 9. kl. matemātikā(rakstiski)
30.05.CE bioloģijā 12.kl.(rakstiski)

Jūnijs

01.06.CE latviešu valodā(optimālais līmenis,kombinēti)mutvārdu daļa
01.06.Eksāmens 9.kl.vienā svešvalodā pēc izglītojamā izvēles(rakstu daļa)
02.06.Eksāmens informātikā(kombinēti) 12.kl.
02.06.Eksāmens 9. kl. vienā svešvalodā pēc izglītojamā izvēles(mutvārdu daļa)
06.06.Eksāmens ģeogrāfijā 12.kl.(rakstiski)
07.06.Eksāmens 9. kl. Latvijas vēsturē(rakstiski)
08.06.Eksāmens ekonomikā 12.kl.(rakstiski)
10.06.17:00 – 19:00JEPVĢ 9.KLASES IZLAIDUMS
11.06.16:00 – 18:30JEPVĢ 12.klašu izlaidums Riebiņu Kultūras nams (karte)