Ekskursija uz Aizkalni – Raiņa dzimteni

13.septembrī, īstenojot „Latvijas Skolas soma” programmu, sākumskolas skolēni apciemoja Raiņa muzeju „Jasmuiža”. Programma veidota tā, lai bērni varētu iepazīties ar dzejnieka mantojumu, spēlējoties un rotaļājoties ar Raiņa dzejas tēliem, skatoties multiplikācijas filmu, kas veidota pēc Jāņa Raiņa dzejoļa.
      Skolēniem radās lieliska iespēja apskatīt vietu, kur agrāk tika apdedzināti izstrādājumi no māla. Mēs apskatījām slavenu latgaļu meistaru gatavo māla izstrādājumu izstādi .
Muzeja darbiniece sniedza informāciju par biškopību, vēstīja par biškopības produktiem: medu, ziedputekšņiem, bišu maizi, vasku. Ikvienam skolēnam, kā arī skolotājiem, bija iespēja izliet savu vaska sveci - Raiņa dzejas tēlu.
       Tas bija liels piedzīvojums ikvienam-svece, paša rokām veidota!
      Ekskursijas beigās bērni šūpojās šūpolēs un nogaršoja ābolus no muzeja teritorijā augošajām ābelēm.
      Liels paldies programmas veidotājiem, par iespēju papildināt zināšanas literatūrā un vizuālajā mākslā.
                                                                         Ludmila Martinova, 3.klases audzinātāja

В гостях у малышей герои сказок

Preiļu 2.vidusskolas kolektīvs pilsētas iestāžu svētku gājienā

AKTUALITĀTES AUGUSTA mēnesī

Skolēnu uzņemšana PREIĻU 2.VIDUSSKOLĀ 2018./2019.m.g.

Preiļu 2.vidusskola uzņem skolēnus ar pamatskolas izglītību 10.klasē bez iestājpārbaudījumiem

- Vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena programmā (kods 31011011), licence Nr.V- 4236
- Vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena (neklātienes) programmā (kods 31011013), licence Nr.A109
- Vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena (tālmācības) programmā (kods 31011014), licence Nr.A110.

Tiek komplektētas arī 11. un 12.klases neklātienes un tālmācības programmās.

(Прейльская средняя школа №2 принимает учеников в 10, 11 и 12 классы дневного, заочного и дистанционного обучения)

Iesniedzamie dokumenti:
1. Iesniegums.
2. Apliecība par pamatizglītību.
3. Fotokartiņa (2 gab. 3 x 4 cm).
4. Skolēna medicīniskā karte.

Preiļu 2.vidusskola uzņem skolēnus
- 1. klasē pamatizglītības mazākumtautību programmā (kods 21011121),
licence Nr.A98
- 7.klasē pamatizglītības 2. posma (7.-9.klase) mazākumtautību neklātienes programmā (kods 23011123), licence Nr.A108. Tiek komplektētas arī 8. un 9.klases neklātienes programmā.

(Прейльская средняя школа №2 принимает учеников в 1 класс дневного билингвального обучения, а также в 7, 8 и 9 классы заочного билингвального обучения)

Dokumentus pieņem darba dienās no 9.00 līdz 15.00
Preiļu 2.vidusskolas kancelejā, A.Paulāna ielā 2. Preiļos