Mazā Brīnumzeme Preiļu 2.vidusskolā

7.maijā mūsu skolā viesojās Mazās Brīnumzemes izbraukuma komanda (Edmunds un Kristīne).
     Viņi vadīja divas karjeras stundas.
     Kad notika pirmā stunda, Edmunds mums pastāstīja par karjeras izvēli, par to, ka cilvēkam var būt ne tikai viena profesija, bet vairākas. Iepazināmies ar iespējām, ko piedāvā radošas tehnoloģijas un noskaidrojām kādas cilvēkprasmes un iemaņas nepieciešams attīstīt, lai mēs būtu konkurētspējīgi nākotnes profesiju tirgū.
     Mēs skatījāmies video par dzelzceļa maketu Hamburgā, un uzzinājām, ka mums Latvijā, Siguldā, arī ir tāds makets, bet tas ir nedaudz mazāks.
     Otrajā stundā Kristīnes vadībā mums bija iespēja izgatavot savas nākotnes dzīves maketu 3D formātā.
     Karjeras stundas bija ļoti interesantas un aizraujošas.

Darina Piskunova, 9.klases skolniece

AKTUALITĀTES MAIJA mēnesī