Fotogalerija

2013.04.11 Lieldienu noformējumu veidošana.


Veidojot dažādus darbiņu vizuālās mākslas stundās un floristikas pulciņā, daudz izmantojam dabas materiālus un dažādas lietas, ko var izmantot vēlreiz.Šoreiz vizuālās mākslas stundās skolotājas Dainas Ertes vadībā pina dažādus groziņus no vecām avīzēm.

Pītais groziņš Diānas Fedotovas rokās iegūst citu toni. Ļoti pacietīgi un ar lielu rūpību savu darbiņu veic Ilze Visocka. Katrīnas Gavares groziņš jau žūst.Tie, kas nav redzējuši šo groziņu tapšanu, pat nenojauš no kā šis pinums veidojies. Izabella rūpīgi pārbauda sava groziņa krāsojuma kvalitāti.

Kad groziņi bija gatavi, tiem oderītes uzšuva skolas direktore Klavdija Zarāne. Šie darinājumi lieti noderēja skolas kopīgam Lieldienu pasākumam.

Preiļu novada ceļa malās un grāvjos aug ļoti daudz laba, noformēšanai derīga, materiāla. Klūgu meklējumos ar floristikas skolotāju Lidiju Ceriņu devās Valērija Leonova un Katrīna Gavare.

No salasītajām klūgām Valērija darināja telpu noformējumu Lieldienām.

Ar skolotājas Lidijas Ceriņas palīdzību Valērija savas smalkās mākslinieciskās dotības izmanto greznu pušķu gatavošanai.

Pirms Lieldienām Aļona Samarina iesēja trauciņos graudus. Pirms tam trauciņos skolēniem bija piegādātas pusdienas. Graudi sazaļoja tieši uz svētkiem.

Par zaļumu un pavasarīgajām kompozīcijām visi varēja priecāties skolā Lieldienu svinībās 4.aprīlī.