Skolotāji

Vārds Uzvārds Amats Tālrunis e-pasts
Ligita Pauniņa Direktore, matemātikas skolotāja 65321663,
29103598
ligita@pvg.edu.lv
Anna Svile Direktores vietniece mācību darbā, angļu valodas, kultūras vēstures, kulturoloģijas, filosofijas skolotāja 65321663 annas@pvg.edu.lv
Ineta Ivanova Direktores vietniece mācību darbā, matemātikas skolotāja 65321745 ineta@pvg.edu.lv
Anita Lazdāne Metodiķe, direktores vietniece
metodiskajā darbā, vācu valodas skolotāja
65321663 anita@pvg.edu.lv
Ingūna Patmalniece Direktores vietniece ārpusstundu darbā, latviešu valodas skolotāja 65321663 inguna@pvg.edu.lv
Juris Erts Direktores vietnieks informātikas jautājumos, informātikas un programmēšanas skolotājs 65321748,
29419475
juris@pvg.edu.lv
Zenta Juranča Direktores vietniece saimnieciskajos jautājumos, biznesa ekonomisko pamatu, ekonomikas skolotāja 65321663 zenta@pvg.edu.lv
Marianna Abricka Vizuālās mākslas skolotāja
Žanna Bogdanova Krievu valodas un literatūras skolotāja zanna@pvg.edu.lv
Vija Caune Ģeogrāfijas skolotāja vijac@pvg.edu.lv
Iluta Čača Matemātikas skolotāja iluta@pvg.edu.lv
Ilga Gāga Bioloģijas skolotāja ilgag@pvg.edu.lv
Antra Gertmane Angļu valodas skolotāja antra@pvg.edu.lv
Elita Grigale Bioloģijas skolotāja elita@pvg.edu.lv
Silvija Kivko Latviešu valodas un literatūras skolotāja silvijak@pvg.edu.lv
Ināra Krusta Vēstures skolotāja inara@pvg.edu.lv
Aina Leikuce Sporta skolotāja aina@pvg.edu.lv
Mārīte Lisova Fizikas skolotāja marite@pvg.edu.lv
Lilija Livmane Krievu valodas un literatūras skolotāja  lilija@pvg.edu.lv
Silvija Livmane Internāta skolotāja silva@pvg.edu.lv
Ivars Pakers Informātikas skolotājs ivars@pvg.edu.lv
Regīna Pastare Latviešu valodas un literatūras skolotāja regina@pvg.edu.lv
Valentīna Pastare Ķīmijas skolotāja valentina@pvg.edu.lv
Natālija Pīzele Vēstures skolotāja nata@pvg.edu.lv
Vija Pīzele Vācu valodas skolotāja, bibliotekāre vija@pvg.edu.lv
Feoktists Pušņakovs Sporta skolotājs feoktists@pvg.edu.lv
Ilze Rožinska Mūzikas skolotāja ilze@pvg.edu.lv
Inna Stepanova Krievu valodas skolotāja inna@pvg.edu.lv
Katrīna Tarasova Matemātikas skolotāja kate@pvg.edu.lv
Anna Verza Angļu valodas skolotāja  annav@pvg.edu.lv
Broņislava Vetoškina Internāta skolotāja