Pasākumi

2020. gads

Datums Laiks Notikums Vieta

Decembris

23.12. – 03.01.Skolēnu brīvdienas
07.01.10:00 – 14:30Starpnovadu skolu sacensības telpu futbolā(2004.-2005.g.dz.) Preiļu 1.pamatskola un Preiļu novada BJSS (karte)
09.01.09:00 – 14:30Komandu sacensības informātikā un matemātikā (KSIM) 2020 8. - 12. klasēm
09.01.10:00 – 14:00Starpnovadu skolu sacensības basketbolā( 2001.-2003.) Līvānu bērnu un jaunatnes sporta skola, Rīgas iela 101, Līvāni, Līvānu pilsēta, LV-5316, Latvija (karte)
13.01.09:30 – 13:00Latviešu valodas un literatūras 46. valsts olimpiāde 8.-9.kl.izglītojamajiem
Pieteikšanās līdz 09.01.2020. preiluiplietv@preili.lv
Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija, Kooperatīvā iela 6, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
13.01.10:00 – 13:00Valodu Mācību jomas seminārs latviešu valodas skolotājiem
Seminārs notiks JEPVĢ 22.kabinetā.
Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija, Kooperatīvā iela 6, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
14.01.10:00 – 15:00Informātikas (programmēšanas ) valsts 33.olimpiāde 8.-10.kl. un 11.-12.kl. izglītojamajiem tiešsaitē Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija, Kooperatīvā iela 6, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
14.01.16:00 – 17:00Sapulce skolotājiem.
212.kab.
14.01.18:00 – 19:00Eklasē jaunā ieskaišu tabula
15.01.09:00 – 16:00Projektu diena Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija, Kooperatīvā iela 6, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
15.01.10:00 – 15:00Preiļu novada Jauno vieglatlētu sacensības "Mazā balva"2.posms Preiļu 2.vidusskolas manēžā (karte)
16.01.09:00 – 16:00Projekta darbu un ZPD prezentēšana Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija, Kooperatīvā iela 6, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
16.01.10:00 – 14:30Starpnovadu skolu sacensības telpu futbolā(2006.-2007.g.dz.) Preiļu 1.pamatskola un Preiļu novada BJSS (karte)
17.01.10:00 – 14:00Fizikas valsts 70.olimpiāde 9.-12.kl.izglītojamajiem tiešsaitē. Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija, Kooperatīvā iela 6, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
17.01.10:00 – 14:00Fizikas valsts 70.olimpiāde 9.-12.kl.izglītojamajiem tiešsaitē. Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija, Kooperatīvā iela 6, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
22.01.10:00 – 14:00Starpnovadu skolu sacensības basketbolā(2004.-2005.) Līvānu bērnu un jaunatnes sporta skola, Rīgas iela 101, Līvāni, Līvānu pilsēta, LV-5316, Latvija (karte)
25.01.08:00 – 18:00Latvijas robotikas čempionāta posms - Preiļu robotikas čempionāts Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija, Kooperatīvā iela 6, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
27.01.10:00 – 14:00Latviešu valodas un literatūras 46.valsts olimpiāde 11.-12.kl.izglītojamajiem tiešsaitē Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija, Kooperatīvā iela 6, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
28.01.16:00 – 17:00Metodisko komisiju sapulces pie MK vadītājiem.
Metodisko komisiju sapulces pie MK vadītājiem. Vērtēšanas kārtība. Mācību plāns vidusskolā. Atklāto stundu vērošana un vadīšana.
29.01.10:00 – 13:30Ekonomikas valsts 21.olimpiāde 10.-12.klašu izglītojamajiem tiešsaite Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija, Kooperatīvā iela 6, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
29.01.10:00 – 14:30Starpnovadu skolu sacensības telpu futbolā(2001.-2003.g.dz.) Preiļu 1.pamatskola un Preiļu novada BJSS (karte)
30.01.17:30 – 19:00Jaungada pasākums
31.01.09:30 – 15:00Matemātikas valsts olimpiāde 9.-12.klašu izglītojamajiem.
Pieteikšanās līdz 24.01.2020. preiluiplietv@preili.lv
Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija, Kooperatīvā iela 6, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
04.02.10:00 – 14:00Ķīmijas valsts 61.olimpiāde 9.-12.klašu izglītojamajiem tiešsaitē Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija, Kooperatīvā iela 6, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
09.02. – 13.02.ES Erasmus + programmas skolu apmaiņas partnerību projekta ''Ūdens '' C2 tikšanās partnerības skolā Viļņā.
10.02.13:00 – 15:00Filmas ''Pilsēta pie upes'' seanss 12.klasēm ''Latvijas Skolas somas'' ietvaros''. Preiļu KN (karte)
11.02.SVENTES VIDUSSKOLAS BALVU IZCĪŅA VOLEJBOLĀ MEITENĒM Svente, Sventes pagasts, LV-5473, Latvija (karte)
11.02.16:00 – 17:00Sapulce skolotājiem. 212.kab.
12.02.Ēnu diena
13.02.10:00 – 14:00Ģeogrāfijas valsts 37.olimpiāde 10.-12.klašu izglītojamajiem tiešsaitē Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija, Kooperatīvā iela 6, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
14.02.09:30 – 15:00Matemātikas olimpiāde 5.-8.klašu izglītojamajiem
Pieteikšanās līdz 07.02.2020. preiluiplietv@preili.lv
Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija, Kooperatīvā iela 6, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
17.02.11:00 – 14:00Skolēnu SKATUVES RUNAS konkursa 1.kārta Preiļu novada BJC (karte)
18.02.10:00 – 15:00Preiļu novada Jauno vieglatlētu sacensības"Mazā balva"3.posms Preiļu 2.vidusskolas manēžā (karte)
18.02.11:00 – 15:00Tautas deju kolektīvu repertuāra apguves skate, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku deju lielkoncertam "Saule vija zelta rotu"
Piedalās Aglonas, Preiļu, Riebiņu un Vārkavas novadu izglītības iestāžu tautas deju kolektīvi
Preiļu kultūras nams (karte)
21.02.10:00 – 16:30Latvijas izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivāls-konkurss "NO BAROKA LĪDZ ROKAM"
XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki.
Rēzeknes 5.vidusskola (karte)
21.02. 18:00 – 22.02. 01:00Žetonu vakars
24.02.09:30 – 12:00Vācu valodas 50.olimpiāde 8.klases izglītojamajiem Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija, Kooperatīvā iela 6, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
26.02.09:30 – 14:30"Piena spēka"18.kausa izcīņa vispārizglītojošo skolu komandām volejbolā (2004.-2007.g.dz.) 1.posms Līvānu bērnu un jaunatnes sporta skola, Rīgas iela 101, Līvāni, Līvānu pilsēta, LV-5316, Latvija (karte)
28.02.Izstāde ''Skola 2020''
28.02.10:00 – 19:00Skolēnu skatuves runas konkursa 2.kārta Jēkabpils BJC (karte)
28.02.11:00 – 15:00XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas programmas “RADI ROTĀJOT” 1.kārta - izstādes “Radi rotājot” atklāšanas pasākums, tērpu skate un radošās darbnīcas. Preiļu novada BJC (karte)
02.03. – 08.03.JEPVĢ skolu apmaiņas partnerību projekta "Izglītība un tradīcijas Eiropā' C2 aktivitātes JEPVĢ
03.03.10:00 – 14:00Starpnovadu skolu sacensības "Tautas bumba" Riebiņu vidusskola, Liepu 21, Riebiņi, Riebiņu pagasts, LV-5326, Latvija (karte)
03.03.10:00 – 15:00Vokālās mūzikas konkursa "BALSIS 2020" 2.kārta
XII Latvija skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki
Līvānu 2.vidusskola (karte)
03.03.16:00 – 17:00Sapulce skolotājiem 212.kab.
06.03.09:30 – 15:00VALSTS POLICIJAS LATGALES REĢIONA PĀRVALDES PREIĻU IECIRKŅA 2020. GADA KAUSS VOLEJBOLĀ
06.03.10:00 – 14:00Starpnovadu skolu sacensības galda tenisā Preiļu novada bērnu un jauniešu sporta skola, Aglonas iela 24, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
10.03.10:00 – 19:00Skolēnu skatuves runas konkursa 2.kārta Rēzekne, ARPC "Zeimuļs" (karte)
10.03.12:00 – 14:30Preiļu novada Jauno vieglatlētu soļošanas un garo distanču sacensības (U-20,U-18,U-16,U-14 gr.) Preiļu 2.vidusskolas manēžā (karte)
11.03.10:00 – 15:00"Piena spēka"1.kausa izcīņa vispārizglītojošo skolu komandām volejbolā( 2000.-2003.dz.g.) 1.posms Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola, Aglonas iela 24, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
12.03.10:00 – 15:00Tautas deju kolektīvu repertuāra apguves un dalībnieku ATLASES SKATE, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku deju lielkoncertam "Saule vija zelta rotu"
Piedalās Preiļu, Aglonas, Vārkavas un Riebiņu novadu izglītības iestāžu tautas deju kolektīvi
Preiļu kultūras nams (karte)
13.03.10:00 – 14:00Starpnovadu skolu sacensības basketbolā(2006.-2007.) Līvānu bērnu un jaunatnes sporta skola, Rīgas iela 101, Līvāni, Līvānu pilsēta, LV-5316, Latvija (karte)
16.03. – 20.03.Skolēnu brīvdienas
28.03. – 03.04.JEPVĢ skolu apmaiņas partneribu projekta "Izglītība un tradīcijas Eiropā' C3 aktivitātes partnerības skolā Nīderlandē
31.03.10:00 – 15:00Latgales reģiona skolu sacensības florbolā(2004.-2005.g.dz.)ATCELTS Maltas vidusskola, Skolas iela 5, Malta, Maltas pagasts, LV-4630, Latvija (karte)
01.04.09:30 – 12:00Starpnovadu skolu sacensības florbolā(2008.g.dz.un jaunāki)ATCELTS Preiļu 1. pamatskola, Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
01.04.12:00 – 15:00Starpnovadu skolu sacensības florbolā(2001.-2003.)ATCELTS Preiļu 1. pamatskola, Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
04.04.10:00 – 17:00"Piena spēka"18.kausa izcīņa vispārizglītojošo skolu komandām volejbolā( 2. posms/finālsacensības). posms/finālsacensības ATCELTS Skonto hallē (Rīgā, Emiļa Melngaiļa ielā 1a)., (karte)
17.04.11:00 – 12:30Skolotāju videokonference
20.04.10:00 – 14:30Starpnovadu skolu sacensības badmintonā ATCELTS Preiļu 1. pamatskola, Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija, Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija (karte)
25.04.09:00 – 17:00Rēzeknes robotikas čempionāts Maltā ATCELTS
06.05.10:00 – 15:00Starpnovadu skolu sacensības vieglatlētikā - atcelts Preiļu novada bērnu un jauniešu sporta skola, Aglonas iela 24, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
07.05.10:00 – 15:00Starpnovadu skolu sacensības vieglatlētikā - atcelts Preiļu novada bērnu un jauniešu sporta skola, Aglonas iela 24, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
09.05.09:00 – 17:00Latvijas robotikas čempionāts Rīgā RTU - atcelts
09.05.09:00 – 14:00KSIM fināls Cēsīs!!! Uzaicināta JEPVG1 komanda - atcelts
13.05.10:00 – 15:00Latgales reģiona skolu sacensības vieglatlētikā(Jauno vieglatlētu kauss un Vidusskolu kauss) - ATCELTS Rēzeknes pilsētas stadions (karte)
06.07. – 12.07.XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki Rīga, Latvija (karte)
27.08.09:30 – 10:30MK vadītāju apspriede 206.kab.
27.08.11:00 – 12:30Pedagoģiskās padomes sēde 212.kab.
Pēc tam klašu audzinātāju MK apspriede.
02.09.12:00 – 14:00Tematiska apspriede "Mācību satura plānošana 7.klasē". 212.kab.
03.09.13:45 – 15:15Tematiksa apspriede "Mācību satura plānošana 10.klasē. 212.kab."
03.09.17:15 – 18:15Skolas padomes sēde (skolotāju istabā) Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija, Kooperatīvā iela 6, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
05.09.09:00 – 15:00Jelgavas robotikas sacensības Pasta sala 3, Jelgava (karte)
07.09.09:10 – 16:00Pedagogu profesionālās kompetences pilnveides A programma (8 stundas) “Noderīga personalizēta atgriezeniskā saite skolēnu individuālo kompetenču attīstībai un mācību snieguma uzlabošanai”

Lektore: Skaidrīte Ūzuliņa,  Preiļu novada Izglītības pārvaldes vispārizglītojošo skolu un metodiskā darba speciāliste. Sākums plkst. 9.10, noslēgums plkst. 16.00. Dalība kursos ir bezmaksas.

Līvānu un Riebiņu novadu izglītības iestāžu pedagogiem.

15.09.15:15 – 17:00JEPVĢ skolotāju sapulce 212.kab.
17.09.16:00 – 17:00Ģimnāzistu parlamenta pirmā sēde.
Ģimnāzistu parlaments uz pirmo sēdi sanāk parlamenta telpā (konferenču zāles mazajā kabinetā). Tiek plānotas ĢP prezidenta vēlēšanas, darba plāna apspriešana.
18.09.Mācību ekskursija 12.V un 12.D klasei.
12.V un 12.D klase dodas mācību ekskursijā ''Latvijas Skolas somas''ietvaros'.
22.09.09:00 – 09:40MK vadītāju apspriede 206.kab.
22.09.16:00 – 17:00Sapulce skolotājiem 212.kab. /16.00- 17.00/
29.09. – 02.10.Rudens izstāde "Miķelītis - bagāts vīrs"
Rudens izstādē piedalās visas klases, gatavojot no dabas veltēm savu rudens Miķeli.
01.10.13:00 – 15:00LATVIJAS SKOLĒNU 74. SPARTAKIĀDE SKOLU RUDENS STAFETĒS
Spartakiāde notiek Preiļu parkā.
05.10.09:00 – 11:45Projektu diena
05.10.12:00 – 15:15Profesionālas kompetences pilnveides kursi pedagogiem "Pašvadītas mācīšanās pieeja"
Konferenču telpā.
05.10.13:00 – 15:00PLOGINGS - VAIRĀK NEKĀ SKRĒJIENS
Projekta darbs.
08.10.Tikšanās ar pārstāvjiem no Zemessardzes 35. kājnieku bataljona un Zemessardzes 36. kaujas atbalsta bataljona
Uz tikšanos dodas: 2.stundas laikā - 12.klases; 3.stundas laikā - 11.klases; 4.stundas laikā - 10.klases
14.10.10:00 – 14:00LATGALES REĢIONA SKOLĒNU SACENSĪBAS VOLEJBOLĀ
Sacensības notiek Daugavpilī.
15.10.10:00 – 15:00Latgales reģiona skolēnu sporta spēles volejbolā (2002.-2004.g.dz.)(projekts) Daugavpils (karte)
16.10.09:30 – 11:30Latviešu valodas(mazākumtautību izglītības programma) olimpiādes 2.posms 7.-8.kl.izglītojamajiem
Pieteikumus iesūtīt līdz 13. oktobrim - preiluiplietv@preili.lv
Preiļu 2. vidusskola, Andreja Paulāna iela 2, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
19.10. – 23.10.Rudens brīvdienas skolēniem
24.10. 17:00 – 30.10. 16:00Karjeras nedēļatjd
28.10.09:00 – 17:00Angļu valodas olimpiāde 10.-12.klasēm PĀRCELTA UZ 04.11.2020.
04.11.10:00 – 14:00Angļu valodas olimpiādes 2.posms 10.-12.kl. izglītojamajiem tiešsaitē.
Dalībnieku pieteikšana olimpiādei līdz 14.oktobrim tīmekļa vietnē:http://.edu.lu.lv/
Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija, Kooperatīvā iela 6, Preiļi, Preiļu pilsēta, LV-5301, Latvija (karte)
04.11.10:00 – 11:00Latgales reģiona skolēnu sporta spēles dambretē(2001.-2003.;2004.-2006.;2007.-2009.;2010.g.dz. un jaun.)(projekts) Malta(pēc nolikuma) (karte)
06.11.11:00 – 15:00Latvijas skolēnu 74. spartakiāde volejbolā “Vidusskolu kauss”

Noskaidrotlabāko komandu dalībai Igaunijas vidusskolēnu turnīrā 2021.gadā aprīlī Vīlandē.

Koknese, Parka ielā 27. (karte)
11.11.11:00 – 14:00Latvijas skolēnu 74. spartakiāde volejbolā “Pamatskolu kauss” Parka iela 27, Koknese, Kokneses pagasts, LV-5113, Latvija (karte)