Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija iesaistās akcijā “Sasildi ķepas kopā ar DPD”

Atsaucoties JEPVĢ absolventes, DPD Korporatīvo klientu vadītājas Gunitas Vilcānes aicinājumam, Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijas skolēni, skolotāji un darbinieki aktīvi iesaistījās akcijā ‘’Sasildi ķepas kopā ar DPD’’. Tās laikā februāra sākumā akcijas dalībnieki aktīvi nesa uz skolu suņu un kaķu barību, segas, gultasveļu, dvieļus, traukus u.c., lai varētu atbalstīt Jēkabpils Dzīvnieku patversmi. Kopā tika savāktas 18 pakas, kuras 27. februārī DPD kurjers nogādāja Jēkabpilī. Atsaucība bija liela, paldies visiem, kuri nepalika vienaldzīgi un piedalījās šajā pasākumā, sniedzot kaut nelielu, bet atbalstu Jēkabpils Dzīvnieku patversmei un apliecinot savu labo gribu.

Ingūna Patmalniece, direktores vietniece audzināšanas jomā