Koncertprogrammas “Ceļš” emocionālais stāsts

Cerību un svētku apņemtajā novembra mēnesī, gaidot Latvijas simtgadi, Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijas 11. klašu audzēkņiem iniciatīvas “Skolas soma” ietvaros  tika dota iespēja Līvānu Kultūras centrā apmeklēt koncertprogrammu “Ceļš”.

Muzikālais ceļojums deva iespēju ielūkoties Latvijas vēsturē pavisam no cita skatu punkta. Tika izdziedātas gan patriotiskās Atmodas laika dziesmas, gan klasiskās Dziesmusvētku melodijas, kuras izpildīja koris “Sōla” Kaspara Ādamsona vadībā. To visu papildināja solisti – Marts Kristiāns Kalniņš un Māra Upmane – Holšteina.

Klausītājus koncerta noslēgumā īpaši aizkustināja un dziedāt līdzi lika “Prāta Vētras” “Mana dziesma”, dodoties mājās, gan skolēni, gan skolotāji bija emocijām un iespaidiem bagāti.

Anda Gribonika, 11.D klases audzēkne