Jaunumi

Skolu rudens krosa stafetes

Rudens krosa stafešu sezona sākās 20. septembrī ar novadu krosa stafešu sacensībām, kurās JEPVĢ komandas kopvērtējumā izcīnīja 1. vietu.

Preiļu parka estrādē 28. septembrī notika Latvijas skolēnu 72. spartakiādes skolu rudens  krosa stafetes. Sacensības bija divās distancēs. 3x800m distancē startēja mūsu skolas 2 komandas. 1. vietu starp 2003./2004. gadā dzimušajām meitenēm 10 komandu konkurencē izcīnīja komanda, kurā cīnījās Una Kraupša, Zaiga Kalvāne, Līva Saleniece. 1999./2002. gada meiteņu komanda – Elīza Strode, Ieva Adamoviča un Līga Klibā – ieguva 3. vietu. 3x1000m distancē puišu konkurencē startēja 2 mūsu skolas puišu komandas. 1.vietu izcīnīja Edijs Valainis, Edgars Pastors, Raitis Vilcāns. 2.vietu ieguva Kristaps Plivda, Lauris Šmeiksts, Raivis Žihars. Sīvā konkurencē panākumus guva ģimnāzijas jauktā komanda, izcīnot 2.vietu 4x1000m jauktajā stafetē. Šajā komandā  startēja Ilze Borbale, Rasa Saulīte, Rainers Trubačs un Mārcis Adamovičs. Kopvērtējumā JEPVĢ komanda ar lielu punktu pārsvaru ieguva 1. vietu. Visi komandas dalībnieki cīnījās ar lielu atdevi, par to arī liels prieks un gandarījums.

Apsveicam ar panākumiem, vēlam veiksmi un izturību turpmākajās sacensībās!

Līga Klibā, JEPVĢ sporta notikumu reportiere

print

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *