Krosa stafetes Vārkavā

19. aprīlī pie Vārkavas vidusskolas norisinājās starpnovadu skolu pavasara krosa stafetes.
JEPVĢ startēja ar 4 komandām. Pirmās vietas izcīnīja Arta Batarāga, Zaiga Kalvāne, Līva Saleniece, Rimands Zariņš, Rūdolfs Pastars, Raivo Liniņš 6 X 1000m stafetē, 2002. – 2003.g. grupā. Savukārt, Rasa Saulīte, Ilze Borbale, Līga Klibā, Mārcis Adamovičs, Edijs Valainis, Rainers Trubačs pārliecinoši uzvarēja 6 X 1000m stafetē savā vecuma grupā, atstājot aiz sevis ģimnāzijas 2. komandu: Artu Ūzuliņu, Elīzu Strodi, Katrīnu Elizabeti Onckuli, Raiti Vilcānu, Armandu Karčevski, Edgaru Pastoru. Nedaudz pietrūka veiksmes 6 X 1000m stafetē Raimondai Rubinei, Solvitai Ragaušai, Unai Kraupšai, Valdim Mihailovam, Deinam Vilcānam un Kristapam Plivdam, paliekot savā vecuma grupā 4.vietā.
Kopvērtējumā JEPVĢ komanda izcīnija 2. vietu, par vienu punktu atpaliekot no Preiļu 1. pamatskolas.
Novēlam ģimnāzijas sportistiem labus panākumus arī Latvijas Skolēnu 71. spartakiādes skolu pavasara krosa stafetēs Rīgā!

Ilze Borbale, sporta notikumu reportiere