ISF Pasaules skolu sacensības krosā

Pasaules skolu kross notika Francijā, Parīzē, 4.aprīlī. Pavisam zēnu konkurencē piedalījās 26 komandas un 25 meiteņu komandas no 34 valstīm. Dienu pirms sacensībām bija sagatavošanās treniņi, tika izskriets paredzētais sacensību maršruts, tas arī palīdzēja nobriest rītdienas lielajam notikumam.

Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijas zēni, kā komanda palika 18. vietā , kas ir lielisks rezultāts. Komandā startēja Rainers Trubačs, kas individuālajā konkurencē sasniedza 64.vietu, Mārcis Adamovičš, kurš ierindojās 81. Vietā, Raivo Liniņš finišēja 86.vietā, Edgars Pastors palika 101.vietā, Raitis Vilcāns ierindojās 117.vietā un Armands Karčevskis pabeidza savu skrējienu, kā 126. Zēniem bija jāmēro 5500 m gara distance.

Apsveicam puišu komandu ar sasniegtajiem rezultātiem! Novēlam, lai šī iegūtā pieredze Parīzē, palīdz arī turpmākajās sacensībās gūt tik pat labus un vēl labākus rezultātus!

Ilze Borbale, PVĢ sporta notikumu reportiere