ASV vēstniecības un Amerikas Izglītības Informācijas centra (EducationUSA) viesošanās mūsu skolā

Romiešu dzejnieks Horācijs savā laikā ir teicis:
Uzdrošinies būt gudrs, sāc; tas, kurš vilcinās ar savas dzīves saprātīgu iekārtošanu, ir līdzīgs zemniekam, kas vēlēdamies tikt otrā krastā, gaida līdz aiztecēs visi upes ūdeņi; bet tā viļnodamās plūst un plūdīs mūžīgi.
Šī gada 29. martā ģimnāzijā ieradās Flex Latvia un Education USA pārstāvji, lai tiktos ar 9.-10. klašu jauniešiem, kuriem bija iespēja noklausīties divas lekcijas: par Flex stipendiju mācībām ASV un vairāk uzzināt par studijām Amerikas universitātēs un koledžās. Prezentācijās skaidri un vienkārši tika izskaidrota studiju pieteikšanās kārtība, prasības dokumentu iesniegšanai un stipendiju iespējas.
Ja esi mērķtiecīgs, ar drošu skatu nākotnē, tad ceļš var būt nedaudz sarežģīts, bet pat ļoti iespējams un daudzsološs. Galvenais ir uzdrošināties!

Angļu val. skolotāja Antra Gertmane