Viesošanās Rīgas Stradiņa universitātē un Banku augstskolā

26. februārī JEPVĢ audzēkņiem bija iespēja viesoties Rīgas Stradiņa universitātē, lai iepazītos ar šo augstskolu tuvāk. Jauniešiem sākumā tika piedāvāta ekskursija pa RSU telpām Dzirciema ielā 16, informatīvā sarunā viņi varēja uzzināt par aktuālākajiem studiju jautājumiem, kā arī apmeklēt Zobārstniecības pirmsklīniku, bibliotēku. Savukārt Anniņmuižas bulvārī 26.A ģimnāzijas audzēkņi devās uz Baltijā modernāko RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centru, apskatīja un izmēģināja tur pieejamās medicīnas mācību tehnoloģijas.

Pēc Rīgas Stradiņa universitātes apmeklējuma ģimnāzisti devās uz Banku augstskolu. Par studiju iespējām šajā izglītības iestādē pastāstīja bakalaura studiju programmas ‘’Uzņēmējdarbības vadīšana’’ p.i., studiju prorektore, asociētā profesore Līga Peiseniece. Savukārt Banku augstskolas rektors profesors, dr.sc. administr Andris Sarnovičs izglītoja ģimnāzistus finanšu pratībā, informējot ļoti interesantā lekcijā par ātro kredītu lietošanas riskiem un uzsverot par labas izglītības nepieciešamību jauniešiem. Apmeklējot šīs divas augstākās izglītības iestādes, ģimnāzistiem bija brīnišķīga iespēja papildināt savas zināšanas ne tikai par izglītības iespējām tajās, bet arī rast dziļāku izpratni par profesijām, kuras iegūst Rīgas Stradiņa universitātē un Banku augstskolā.

Ingūna Patmalniece, direktores vietniece audzināšanas darbā