Izstādes `Skola 2018` apmeklēšana

2018. gada 23. februārī JEPVĢ 9.D un 11.D, 11.V klases audzēkņi projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros apmeklēja Rīgā notiekošo izstādi ‘’Skola 2018’’. Šajā pasākumā jauniešiem tika dota iespēja iepazīties ar atzītākajām un jaunākajām mācību programmām Latvijā un ārvalstīs, tikties ar izglītības iestāžu pārstāvjiem un saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem, uzzināt visu par studiju kredītiem, vērot prezentācijas, piedalīties aktivitātēs un konkursos. Izstādē bija pieejams arī ļoti plašs informatīvais materiāls, ko jaunieši varēja paņemt līdzi, lai mājās vēlreiz visu uzmanīgi izpētītu. Mācību iestādes bija arī sagatavojušas skolām informatīvos materiālus, tāpēc ģimnāzijā jaunāko informāciju par izglītības iespējām Latvijā un ārzemēs varēs apskatīt skolas bibliotēkā.

Ingūna Patmalniece, direktores vietniece audzināšanas darbā