Ludzas novada Sporta skolas atklātās vieglatlētikas sacensības slēgtā telpā. II etaps  (U20, U18, U16)

26. janvārī vairāki Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijas skolēni piedalījās Ludzas SS atklātajās sacensībās.

Sacensībās piedalījās Latgales reģiona spēcīgākie jaunie vieglatlēti, kā arī Madonas un SS „Arkādija” jaunie censoņi. Junioru U-20 grupā 1.vietu  izcīnīja Līga Klibā, 2.vietu ieguva Rainers Trubačs, 3.vietu –  Mārcis Adamovičs,  veicot 1500 m distanci. U-18  grupā Rasa Saulīte 60 m distancē izcīnīja 2.vietu; 800 m –  3.vietu. Sudraba godalgas izcīnīja Ilze Borbale un Edgars Pastors 1500 m distancē, bronzas godalgas ieguva Raitis Vilcāns 800 m un Valdis Mihailovs tāllēkšanā.

Apsveicam jaunos sportistus ar godalgotajām vietām un novēlam tikpat veiksmīgus un vēl veiksmīgākus startus nākamajās sacensībās!