Preiļu robotikas komandai labi rezultāti TSI `Ziemas kausa` robotikas turnīrā!

2017. gada 16. decembrī Rīgā, Transporta un sakaru institūtā (TSI) norisinājās robotikas turnīrs `Ziemas kauss` un Preiļus pārstāvēja kupla Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijas, Preiļu 1. pamatskolas un Preiļu 2. vidusskolas skolēnu, absolventu un vecāku pārstāvju komanda.

Robotikas klubu pārstāvēja:
Armands Upenieks (JEPVĢ, RTU), Linards Šmeiksts (JEPVĢ, RTU), Matīss Dambītis (JEPVĢ, RTU), Solvita Ragauša (9.D), Valdis Mihailovs (9.D), Egils Sirmais (9.D), Edīte Meikulāne (10.D), Rasa Saulīte (10.D), Iļja Martinovs (11.D), Toms Vilcāns (11.D), Jānis Ziemelis (11.D), Reinis Ķiberis (11.D), Matīss Buks (11.V), Ilja Isajevs (12.D), Eduards Lipiniks (12.D), Linda Madelāne (JEPVĢ/RTU), Laura Buka (JEPVĢ/RTU), Kristiāna Skutele (JEPVĢ/LLU), Normunds Kokins (7.klase, Preiļu 1.psk.), Markuss Martinkus (6.klase, Preiļu 1.psk.), Mārtiņš Ulpe (6.klase, Preiļu 1.psk.), Aldis Buks (amatieris, vecāku pārstāvis).

Sacensībās no Latvijas kopā visās disciplīnās sacentās vairāk kā 170 roboti un samērā lielā konkurencē mūsu komandas pārstāvjiem izdevās izcīnīt vairākas godalgotas vietas, t.sk. izdevās izcīnīt visas pjedestāla vietas brīvās konstrukcijas folkreisa un līnijsekošanas disciplīnās.

Šogad teicams sniegums mūsu līnijsekotāju būvētājiem – Eduardam Lipinikam 1. vieta, Laurim un Linardam Šmeikstiem 2. vieta, Iļjam Martinovam un Iļjam Isajevam 3. vieta!
Armandam Upeniekam 2. vieta `Folkrace` disciplīnā!
Matīsam Bukam izdevās iegūt vairākas godalgotas vietas – 1. vietu un 3. vietu `Folkrace` disciplīnā un 1. vietu `Mini Sumo` disciplīnā!

Preiļu 2. vidusskolas komandas dalībnieks izcīnīja 1. vietu Lego folkreisa disciplīnā.

Visa informācija par sacensībām un rezultāti

Paldies visiem dalībniekiem par gatavošanos sacensībām, paldies Armandam, Linardam un Matīsam par ieguldīto darbu komandas sagatavošanā, paldies vecāku pārstāvim Aldim Bukam par atbalstu! Paldies Kristiānai Skutelei par sacensību fotomirkļu iemūžināšanu!
2018. gada 27. janvārī Preiļos tiek organizēts `Preiļu robotikas čempionāts` – jāsāk gatavoties Preiļu sacensībām!

Sacensību fotogalerija

Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!

Juris Erts, robotikas kluba vadītājs