Basketbola sacensībās izcīnīts „Vidusskolu kauss”

14.decembrī Līvānos notika Aglonas, Līvānu, Preiļu, Vārkavas novadu skolu sacensības basketbolā.

Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijas zēnu komanda izcīnīja 1.vietu piecu komandu konkurencē, aiz sevis atstājot divas Līvānu 1.vidusskolas, Aglonas vidusskolas un Līvānu 2.vidusskolas komandu. Ģimnāzijas komandā startēja Mārcis Adamovičs, Guntis Džeriņš, Miks Babris, Valters Reinis, Kristaps Upenieks, Lūkass Vucāns, Kristaps Plivda. Meiteņu komanda trīs komandu konkurencē arī izcīnīja 1.vietu, pārspējot Līvānu 1.vidusskolas un Aglonas vidusskolas meitenes. Komandā bija Nora Kirsanova, Karīna Kovaļova, Amanda Sparāne, Arta Ūzūliņa, Emija Verčinska, Ieva Adamoviča, Arta Batarāga, Ieva Poplavska.

Lepojamies ar meiteņu un zēnu komandām! Vēlam veiksmi arī turpmākajās sacensībās!

Ilze Borbale, PVĢ sporta notikumu reportiere