Atlases sacensības Pasaules skolu krosā

Daugavpilī  8. oktobrī notika atlases sacensības ISF Pasaules skolu čempionātam vieglatlētikas krosā, kurš notiks 2018. gada aprīlī Francijā, Parīzē.

JEPVĢ zēnu komanda pārliecinoši izcīnīja 1. vietu 6X5.1km distancē. Komandā startēja Rainers Trubačs, Mārcis Adamovičs, Armands Karčevskis, Raitis Vilcāns, Raivo Liniņš, Edgars Pastors. Ģimnāzijas meiteņu komanda savukārt  izcīnija 3. vietu 6X3.4km distance. Komandas dalībnieces bija  Līga Klibā, Ilze Borbale, Arta Ūzūliņa, Elīza Strode, Rasa Saulīte, Marta Trūpa. Individuālajā vērtējumā 4.vietu izcīnija Rainers Trubačs un uzreiz aiz viņa 5. vietā palika Mārcis Adamovičs. Meiteņu konkurencē 5. vietu izcīnīja Ilze Borbale. Meiteņu komandai ir liels prieks par izcīnīto 3.vietu un, protams, par zēnu komandas lieliskajiem panākumiem.

Novēlam veiksmi zēnu komandai startos Parīzē nākoša gada aprīlī!

3. vieta meitenēm- Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijas komandai

1. vieta zēniem – Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijas komandai