Adaptācijas diena ģimnāzijā

Adaptācijas dienā, kas JEPVĢ norisinājās 4.septembrī, septītās un desmito klašu ģimnāzisti iepazinās cits ar citu un visiem ģimnāzijas pedagogiem, tikās ar skolas psihologu, apmeklēja bibliotēku. Tajā pašā laikā citi ģimnāzijas audzēkņi, kas šeit mācās ne vairs pirmo gadu, trīs mācību stundu laikā patstāvīgi veica uzdevumu, izzinot, nofotografējot un atspoguļojot plakātu formā informāciju par iemīļotākajām, noslēpumainākajām vietām ģimnāzijā, kā arī par tām, kam nepieciešams uzlabojums. Ar lielu interesi tika uzklausītas 8.D, 9.D, 11.V, 11.D, 12.DK, 12.V klašu skolēnu pārdomātās uzstāšanās skolas zālē. Gan pašiem, gan jaunajiem ģimnāzistiem bija svarīgi uzzināt ko jaunu, izvērtēt, būt kopā.

Lielākā daļa ģimnāzijas kolektīva šo dienu vērtē pozitīvi.  “Ieguvums ir vienotība, patstāvība, pašmotivācija, mums patika uzklausīt klases biedrus, kā arī tas, ka spējām izrunāties, sastrādāties, noticēt sev un citiem, palīdzēt cits citam,” citējot 9.D klases audzēkņus par viņu patstāvīgās darbošanās izvērtējumu, ir gandarījums par mūsu kopīgo veikumu. Atbildīga līdzdalība un sadarbība ir mūsu skolas vērtības.

Pasākuma fotogalerija

Anita Lazdāne, direktores vietniece metodiskajā darbā