Pēdējais zvans ģimnāzijā

13. maijā ģimnāzijā divpadsmito klašu audzēkņi, skolotāji un apsveicēji pulcējās Pēdējā zvana pasākumā, lai vēlētu veiksmi abiturientiem eksāmenos. Skolā jau no paša rīta valdīja rosība. Pavasara siltie saulesstari pozitīvo noskaņu tikai uzlaboja. Pasākumā, kā jau ierasts, vispirms divpadsmitos apsveica ģimnāzijas direktore Ligita Pauniņa. Viņa pasniedza arī skolas veltes labākajiem mācībās, olimpiāžu uzvarētājiem, veiksmīgākajiem sportistiem, kā arī sabiedriski aktīvākajiem ģimnāzistiem. Pateicības par veiksmīgu un aktīvu darbošanos Robotikas klubā saņēma Linda Madelāne un Matīss Dambītis. Interesantu ceļamaizi bija sagatavojuši arī desmito klašu audzēkņi divpadsmitajiem, kuri katrs saņēma savu īpašo akmeni ar Latvijas spēka zīmi un tās aprakstu. Audzinātāji Antra Gertmane, Ināra Krusta un Feoktists Pušņakovs iezvanīja klases stundu.

Trīs gadi ir paskrējuši nemanot, atliek tikai divpadsmitajiem novēlēt izturību, veiksmi un panākumus eksāmenos! Lai izdodas!

Ingūna Patmalniece, direktores vietniece audzināšanas darbā