Preiļu un Vārkavas novadu skolu direktoru vietnieku audzināšanas darbā tikšanās Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijā

8 .maijā JEPVĢ notika noslēguma seminārs Preiļu un Vārkavas novadu skolu direktoru vietniekiem audzināšanas darbā. Tā ir ļoti laba tradīcija – katru gadu noslēguma semināru organizēt citā novada skolā. Šogad visi pulcējās ģimnāzijā. Viesus uzrunāja direktore Ligita Pauniņa un Preiļu novada BJC direktore Aija Caune, pēc tam ar savu darba pieredzi klases audzināšanā dalījās Sanita Bogdanova un Katrīna Tarasova. Savukārt latviešu valodas un literatūras skolotāja Silvija Kivko iepazīstināja ar Samsung digitālās klases iespējām. Šogad ģimnāzijā ļoti aktīvi darbojās arī Robotikas klubs, kuru vada dir. vietn. informātikas jomā  Juris Erts. Ciemiņiem par  ieguldīto darbu un  sasniegumiem dažāda mēroga sacensībās pastāstīja  gan kluba vadītājs, gan arī paši jaunieši.

Ingūna Patmalniece, direktores vietniece audzināšanas darbā