JEPVĢ sportistiem panākumi krosa stafetēs Rīgā

28. aprīlī Rīgā norisinājās Latvijas Republikas 71. skolēnu spartakiādes sacensības – `Latvijas avīzes` pavasara krosa stafetēs 2017.
JEPVĢ audzēkņi stafetēs startēja ar četrām komandām un Gimnāziju grupā izcīnīja 2. vietu. 4x1000m stafetē 1. vieta – Ilvai Valdonei, Lanai Panteļejevai, Aldim Džeriņam, Mikam Babrim.
3×1000 m stafetē jauniešiem pārliecinoša uzvara, komandā startēja Rivis Pudulis, Mārcis Adamovičs, Rainers Trubačs.
3x800m stafetē ģimnāzijas jaunietēm Artai Ūzuliņai, Amandai Anusānei un Elīzai Strodei 3. vieta. Godpilnā 5. vieta ģimnāzijas jaunākajām skrējējām – Unai Kraupšai, Sofijai Gžibovskai un Līvai Saleniecei.
Paldies visiem ģimnāzistiem par izturību, cīņas sparu krosa trasēs un labiem rezultātiem!

Sporta skolotāja Aina Leikuce