JEPVĢ atklātais badmintona čempionāts

24. martā Jāņa Eglīša Valsts ģimnāzijā pirmo reizi notika atklātais badmintona čempionāts. Sacensības notika divās vecuma grupās- vidusskola un 8.- 9. klase. Čempionātā piedalījās Vārkavas, Riebiņu, Viļānu, Aglonas un Preiļu novada badmintonisti.

No ģimnāzistiem labākie panākumi –  8. – 9. klase – Unai Kraupšai 1. vieta, vidusskola – Amandai Anusānei 1. vieta, Emijai Verčinskai 3. vieta.

Jauniešiem – Mikam Babrim 3. vieta.

Sacensības atbalstīja un sniedza metodisko palīdzību organizēšanā Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds un Latvijas badmintona federācijas galvenais treneris Arnis Šefers.

Medaļas apbalvošanai sarūpēja Jāņa Eglīša Valsts ģimnāzijas direktore Ligita Pauniņa. Diplomu sagatavošanā paldies Sanitai Bogdanovai. Kā arī paldies ģimnāzijas skolēniem, kuri aktīvi piedalījās un sekoja līdzi notiekošajam. Sacencības noritēja pozitīvā atmosfērā un dalībnieki bija gandarīti!

Līga Klibā, PVĢ sporta notikumu reportiere