Latgales reģiona 7.atklātā angļu valodas olimpiāde

Šogad olimpiādē piedalījās 107 skolēni, un 34 no viņiem, kuri sasniedza 70 un vairāk punktus no 100, tika apgalvoti ar diplomiem un grāmatām. Labākais rezultāts no mūsu skolas ir Anastasijai Isajevai (12.D.), kura ieguva 3.vietu. Paldies ģimnāzistiem, kas sniedza atbalstu olimpiādes norisēs – Jānim Jukšam, Elīnai Gedroicai-Juragai, Amandai Anusānei un Danielam Freibergam (11.V), Iļjam Daņilovam (11.DK), Aijai Gžibovskai un Evitai Seleniecei (10.D), Aigai Rumpei un Lindai Madelānei(12.B), Santai Jukšai (12.AH).

Olimpiādes rīcības komisija operatīvi strādāja, vadot darbu vērtēšanu, rezultātu apkopošanu, arī sagatavošanās posmā, sarūpējot balvas, sastādot un apkopojot olimpiādes uzdevumus. Ir patiess gandarījums par paveikto!

Nolikums, rezultātu tabula, uzdevumi, foto

Anita Lazdāne, direktores vietniece metodiskajā darbā