PVĢ dambretes turnīrs

31. okrobrī un 1. novembrī PVĢ pagrabiņā norisinājās dambretes turnīrs. Pieteikties varēja jebkurš ģimnāzijas skolēns, to izdarīja 8 meitenes un 11 zēni. Vislielākā atsaucība bija no 11.V klases audzēkņiem. Meiteņu konkurencē 3. vietu ieguva Justīne Brūvere (8.D), 2. vietu – Agnese Pūga (11.V), 1. vietu, nezaudējot nevienu spēli, izcīnīja Solvita Ragauša (8.D). Zēniem sīvā konkurencē dalīto 3. vietu izcīnīja Valters Reinis (11.V) un Armands Rusiņš (11.V), 2. vietu – Jānis Brūvers (11. DK), 1. vietu – Kristaps Pundurs (12.B).
4. novembrī Preiļu, Līvānu, Aglonas, Riebiņu un Vārkavas novadu SKOLĒNU SPORTA SPĒLES 64 lauciņu dambretē Līvānos piedalījās divas PVĢ komandas. Piekāpjoties mājiniekiem, 2. vietu pārliecinoši izcīnīja PVĢ 1. komanda, kuras sastāvā spēlēja Kristaps Pundurs, Jānis Brūvers, Lauma Tumašova un Solvita Ragauša, savukārt PVĢ 2. komanda, kuras sastāvā spēlēja Valters Reinis, Armands Rusiņš, Agnese Pūga un Santa Vojevodska izcīnīja godpilno 3. vietu.
Nākamie starti PVĢ dambretistiem paredzēti Latgales reģiona skolēnu dambretes sacensībās 14. novembrī Tiskādu vidusskolā.
Novēlam, lai nezūd interese par dambreti un lai lieliski panākumi arī turpmāk.
PVĢ dambretes turnīra organizatore Lauma Tumašova