18. oktobrī PVĢ apmeklēja Ventspils augstskolas pārstāvis Gints Dreifogels un viens no interesantākajiem IT blogeriem – Kristaps Skutelis!

2016. gada 18.oktobrī Preiļu Valsts ģimnāzijā ciemojās Ventspils augstskolas pārstāvis Gints Dreifogels, kā arī viens no interesantākajiem IT blogeriem – Kristaps Skutelis.

Gints nodemonstrēja prezentāciju, kuras ietvaros iekļāva informāciju par Ventspils augstskolu – tās fakultātēm, kultūras dzīvi, kā arī izaugsmes iespējām pēc augstskolas absolvēšanas.

Izkliedējot stereotipus par IT nozari, Kristaps Skutelis pastāstīja par tuvākās nākotnes tehnoloģiju attīstību, tās nozīmīgumu, kā arī dalījās ar viedokli par karjeras izvēli.

Praktiskajā daļā ģimnāzistiem bija iespēja salikt elektriskās ķēdes pēc shēmām, kā arī izpildīt vairākus teorētiskus programmēšanas uzdevumus.

Veiksmīgākie saņēma dāsnas balvas!

Aija Gžibovska, 10.D kurss