Ciemošanās Eiropas Parlamentā Briselē

Preiļu Valsts ģimnāzijas 11.DK klases skolnieks Ilgmārs Rubīns piedalījās konkursā “Muna sāta, škola, pogosts” un savā vecuma grupā ieguva 1.vietu.  Balvā bija brauciens uz Eiropas Parlamentu Briselē un tikšanās ar Eiropas Parlamenta deputāti Inesi Vaideri.

16.septembrī Briselē Ilgmāru sagaidīja Inta Višķere un iepazīstināja ar grupu. Naktsmītnes bija viesnīcā Briseles centrā Hotel La Madeleine. Pēc iekārtošanās viesnīcā notika ekskursija uz Eiropas Parlamentu. Dmitrijs Šamoilovs iepazīstināja ar parlamenta ēku un darba specifiku. Vēlāk bija tikšanās ar deputāti Inesi Vaideri un vakariņas restorānā „Amadeo”. Otrā rītā tika turpināta Briseles apskate un ekskursija pa skaisto pilsētu Bruggi. Deputāte Inese Vaidere ar  autogrāfu uzdāvināja grāmatu ‘’Misija Latvijai’’ gan Ilgmāram, gan arī Preiļu Valsts ģimnāzijai.

20160906_ilgmars_ep_brisele

Ilgmārs Rubīns 1.rindā 2.no kreisās puses.