21. septembrī ģimnāzisti piedalījās tradicionālajās starpnovadu skolu rudens krosa stafešu sacensībās

Mācību gads Preiļu Valsts ģimnāzijā iesācies ar sportisku noskaņu.

Sportisti startēja ar sekojošiem panākumiem:

6×1000 m distancē par čempioniem kļuva ģimnāzijas 1. komandas sportisti – Elīza Strode, Arta Ūzuliņa, Līga Klibā, Mārcis Adamovičs, Rainers Trubačs un Raivis Pudulis.
Ģimnāzijas 2. komandas sportisti – Ilva Valdone, Karīna Kovaļova, Amanda Sparāne, Vladislavs Rečs, Aldis Džeriņš, Rihards Gribusts, ierindojās 3. vietā.
8. klases skrējēji – Raimonda Rubine, Sofija Gžibovska, Una Kraupša, Kristaps Plivda, Rimands Zariņš un Deins Vilcāns ieguva 3. vietu.
Vakardienas 3. vietas ieguvēji futbolā, 7.D klase savā vecuma grupā ierindojās 5. vietā.
Savācot visu komandu iegūtās vietas, kopvērtējumā Preiļu Valsts ģimnāzija ieguva 3. vietu.

Apsveicam ar sasniegumiem un novēlam veiksmi turpmākajos startos!