Izcili panākumi Latvijas skolēnu 75. spartakiādē pludmales volejbolā

17. septembrī saulainajā Siguldas pludmalē pie Gaujas pulcējās Latvijas skolu spēcīgākie pludmales volejbolisti, lai sadalītu kausus Latvijas skolēnu 75. spartakiādē pludmales volejbolā. Mūsu ģimnāziju pārstāvēja trīs meiteņu pāri. Ar mainīgiem panākumiem vidusskolu grupā  laukumā cīnījās Laine Līga Elste pārī ar Evelīnu Kokorišu un Elīza Lutinska ar Mariku Smirnovu. Meitenēm tā bija laba pieredze, sevis apliecināšana, kopā būšana.

Pamatskolu grupā pārliecinoši uzvarēja Enija un Megija Rumakas, iegūstot godpilno 1.vietu.  Pēdējā spēlē ar Daugavpils 3. vidusskolas meitenēm tika gūta uzvara, kas arī nodrošināja uzvaru visā turnīrā. Tas ir pirmais panākums pludmales volejbolā JEPVĢ vēsturē. Paldies meiteņu trenerei un mammai vienlaicīgi Intai Rumakai. Sveicam visas ģimnāzijas skolnieces ar panākumiem!

Aina Leikuce, sporta un veselības skolotāja