Noslēdzies 2020./2021. mācību gada 1. semestris

Lai Ziemassvētu prieks valda katrā no mums,
lai sirds siltums sasilda ikvieu, ko satiekam savā ceļā,
lai acis saskata gaišumu, kas paveras, dāvājot tikai labu,
lai Jaunā gada brīnums vispirms notiek mūsos.
/ I.Ziedonis/

Pavisam drīz sāksies jaunais 2021. gads, šoreiz bez krāšņa salūta, lielās kopā sanākšanas, bez ballēm un pasākumiem, bet būs kaut kas cits – būs kopā ģimene, būs laiks sarunām, būs laiks pamanīt vienam otru, nebūs steigas un satraukuma. 2020. gads mums visiem uzlika lielus pārbaudījumus, ierobežojumus, lika daudz ko darīt savādāk. Ģimnāzijas kolektīvs ar izaicinājumiem veiksmīgi tika gala – ir ļoti labi izturēti skolas akreditācijas pārbaudījumi, skolotāji bezgala daudz laika veltījuši, lai apgūtu tehnoloģijas un jaunas darba metodes, skolēni daudz mācījušies neierastos apstākļos,kopā domājām un arī realizējām idejas, lai attālinātais mācību process noritētu sekmīgi, darbinieki rūpējušies, lai skola un tās apkārtne vienmēr būtu sakopta, tīra un kārtīga, vecāki  atbalstīja ar saprati un padomu.

Šogad izpalika mūsu ģimnāzijas tradicionālais 1. semestra noslēgums ar  Ziemassvētku dziesmām, skaistiem apsveikumiem, dažādiem pārsteigumiem, ar skolēna parlamenta iestudēto ludziņu un, protams, ar mācībās čaklāko skolēnu godināšanu. Tomēr dāvanas ir sagādātas, pateicības raksti ir nodrukāti  un cerēsim, ka drīz arī pienāks laiks, kad mēs varēsim klātienē sveikt par labām un teicamām sekmēm mācībās

Haritonovu Katrīnu,  Krūmiņu Dāvis,  Polencu Miervaldi Hadingsu, Reliņu Amandu, Rubeni Rolandu, Teilānu Aigaru no 7. klases,
9.klases skolnieces Apšenieci Ievu un Ūzuliņu Loritu,
Beču Jāni, Daņiloviču Danielu, Krohmaļuku Anastasiju, Verčinski Emīlu, Skuteli Marinu no 10.klases,
Juhneviču Ilvu no 11.klases,
12.klases skolēnus Gžibovsku Sofiju, Matisānu Intaru, Ragaušu Solvitu, Djubinu Nikolu un Kraupšu Unu.

Īpašo Ziemassvētku balvu jau saņēma ģimnāzisti, kuriem ir visaugstākā vidējā atzīme savā klašu grupā. Šogad tie ir

7. klasē Ramona Dārta Ivdre un Kristers Šņepsts  (vidējā atzīme 8,93),
8. klasē Valērija Zagrebajeva (vidējā atzīme 8,50),
9. klasē Sofja Kirillova (vidējā atzīme 9,06),
10. klasē Ritvars Vjakse (vidējā atzīme 9,10,),
11. klasē Ieva Poplavska (vidējā atzīme 8,60),
12. klasē Jadviga Mežniece (vidējā atzīme 9,38).

Paldies visiem!  Lai gaiši, labestības, miera un svētības piepildīti Ziemassvētki un laimīgs 2021.gads.

Direktore Ligita Pauniņa