Ar vairākām uzvarām PRK komandai noslēdzies Siguldas robotu kauss 2020

2020.gada 22. februārī Siguldā notika `Siguldas Robotu kauss 2020`, kurā no Preiļiem piedalījās Preiļu robotikas kluba, Preiļu 1. pamatskolas un Preiļu 2. vidusskolas komandas. Dalībnieki no Preiļiem sacensībās piedalījās dažādās disciplīnās, t.sk. Lego sumo, elektronikas līnijsekošanas, folkrace disciplīnā, iRobot sumo. Preiļu robotikas klubu šajās sacensībās pārstāvēja – Linards Vaivods, Lorita Uzuliņa, Dāvids Latvelis, Dinārs Kemzāns, Ernests Pūga, Intars Matisāns, Egīls Sirmais, Ralfs Šņepsts, Rinalds Ivanovs, Solvita Ragauša, Artis Cveks, Edīte Meikulāne, Rinalds Pākste, Normunds Kokins, Markuss Martinkus, Ritvars Sirmais, Andris Verečinskis, Mārtiņš Ulpe un Aldis Buks.

Mūsu komandas dalībnieki arī šogad izcīnīja vairākas godalgotas vietas:

Matīss un Aldis Buks izcīnīja 3. vietu elektronikas Folkrace disciplīnā, Solvita Ragauša ierindojās 4.vietā.
Rinalds Pākste Mini sumo disciplīnā skolēnu grupā izcīnīja 1. vietu, savukārt Egīls Sirmais izcīnīja 3. vietu.
iRobot disciplīnā nepārspēta palika Edīte Meikulāne un ieguva 1. vietu!
Mini sumo PRO grupā Matīss Buks un Armands Upenieks izcīnīja 1. un 4. vietu!

Apsveicam uzvarētājus!

Paldies visiem dalībniekiem un treneriem – konsultantiem Armandam Upeniekam, Linardam Šmeikstam un Matīsam Dambītim, kuri palīdzēja kaldināt kopīgo panākumu!

Sezonas kopvērtējums – http://robotuskola.lv/lv/lrc-kopvertejums-2019-2020/

Nākamās sacensības plānotas 25. aprīlī Rēzeknes rajona Maltā.

Juris Erts, robotikas kluba darba organizators