Labs 2020./2021. gada sezonas sākums PRK komandai Jelgavas robotikas čempionātā 2020

2020. gada 5. septembrī notika 14. Latvijas Robotikas čempionāta (2020/2021 sezona) 1. posms – Jelgavas robotikas čempionāts. Ņemot vērā situāciju Latvijā un pasaulē sacensības tiek organizētas mazākos posmos, lai ierobežotu dalībnieku skaitu. Šogad Latvijas sacensības notiks 8 posmos un netiks aicināti kaimiņvalstu dalībnieki.

Preiļu robotikas kluba (PRK) komanda uz Jelgavas sacensībām devās salīdzinoši nelielā sastāvā – Dāvids Latvelis, Annija Anspoka, Solvita Ragauša, Egils Sirmais, Ralfs Šņepsts, Rinalds Ivanovs, Dinārs Kemzāns, Patrīcija Reščenko, Aldis Buks un absolventi Edīte Meikulāne, Armands Upenieks, Matīss Buks (Armands un Matīss pārstāv arī Robotu skolas komandu).

Tā kā sacensības notika jau pirmās mācību nedēļas beigās, tad gatavošanās laiks pirmajām sacensībām bija samērā neliels, taču rezultāti ir diezgan iepriecinoši. Pirmajās sacensībās mūsu komandas dalībniekiem izdevās izcīnīt vairākas godalgotas vietas:
FolkRace disciplīnā Rinalds Ivanovs un Armands Upenieks izcīnīja dalītu 2. vietu.
Irobot Sumo disciplīnā Edīte Meikulāne izcīnīja 1. vietu, Annija Anspoka (10.A)  kopā ar Edīti – 2. vietu un Egīls Sirmais (12.D) 3. vietu.
Līnijsekošanā skolēniem Solvita Ragauša (12.D) izcīnīja 1. vietu, Dinārs Kemzāns (11.D) – 2. vietu un Ralfs Šņepsts (12.V) – 3. vietu.
Mini Sumo PRO grupā Matīss Buks un Armands Upenieks izcīnīja 1. vietu un 2. vietu.
Savukārt Mini Sumo skolēnu grupā Ralfs Šņepsts (12.V) izcīnīja 1. vietu.

Paldies dalībniekiem un treneriem par ieguldīto darbu gatavojoties sacensībām.

LRČ 2020./2021. sezonas kopvērtējums.
LRČ 2020./2021. sezonas sacensību kalendārs.

Nākamās sacensības plānotas 3. oktobrī Rēzeknē, kur aicināti piedalīties Lego disciplīnu dalībieki.

Juris Erts, robotikas kluba vadītājs