PVĢ audzēkņi piedalās RTU elektronikas un telekomunikāciju fakultātes rīkotās `Skolēnu elektronikas olimpiādes 2016`

2016. gada 29. aprīlī notika RTU elektronikas un telekomunikāciju fakultātes rīkotās `Skolēnu elektronikas olimpiādes 2016` klātienes kārta. Lai nokļūtu uz šo kārtu bija jāpiedalās neklātienes kārtā, kura notika 14. aprīlī tiešsaistē, tajā piedalījās Andris Puduls 3D, Ričards Kraupša 3D, Kārlis Sondors 3D un Guntis Mauriņš 3D. Visi tika uzaicināti startēt tālāk , bet dažādu iemeslu dēļ divi no mums tur nenokļuva. Klātienes kārtā piedalījās Kārlis Sondors 3D, iegūstot 7. vietu, un Guntis Mauriņš 3D – 11. vietu.
Olimpiādes organizatori, papildus uzdevumu sagatavošanai, nodrošināja ekskursiju uz uzņēmumu `HanzaMatrix`, kurā nodarbojas ar elektronikas sistēmu ražošanu. Balvas un ekskursiju sponsorēja uzņēmumi: `HanzaMatrix`, `Brain Games`, `MikroTik`, `LETERA` un `Iļģuciema Kvass`.
Aicinu nākamgad piedalīties jauniešus, kuri vēlas parādīt savas fizikas kursā gūtās zināšanas!
Paldies fizikas skolotājai Mārītei Lisovai, kura palīdzēja sagatavoties šai olimpiādei.
Plašāka informācija
Kārlis Sondors, 3.D