Panākumi “Piena spēka” skolu kausa volejbola sacensībās!

26.februārī Līvānos notika skolu kausa volejbola sacensības “Piena spēks”. Cīņā par caļazīmi uz finālsacensībām Rīgā sacentās sešas komandas. Ģimnāzistes sīvā cīņā ar viena punkta pārsvaru uzvarēja Līvānu 1. vidusskolas komandu.

Apsveicam meiteņu komandu, kurā startēja Laine Līga Elste, Viktorija Jakovļeva, Viktorija Soboleva, Kristiāna Pastare, Viktorija Ivanņikova, Enija Rumaka, Zaiga Kalvāne, Anastasija Krohmaļuka un Katrīna Jaudzema,  ar izcīnīto 1. vietu!

Malači zēnu komanda, kura starp četrām komandām palika godpilnajā 2. vietā. Komandā spēlēja Kārlis Adamovičs, Edvīns Pūga, Valters Pūdžs, Eduards Podskočijs, Tomašs Vaivods, Jānis Rubāns un Eriks Kozeris. Puišiem līdz uzvarai mazliet pietrūka precizitātes un veiksmes. Novēlam panākumus arī turpmākajās sacensībās!

Sporta skolotāja Aina Leikuce