Skolēnu pašpārvalžu burziņš Pelēčos

30. janvārī pulksten 13:00 JEPVĢ parlamenta komanda sešu cilvēku sastāvā ieradās pie Pelēču pamatskolas, kur tos laipni uzņēma rūķu saime. Sadraudzības pasākuma skolēnu pašpārvaldēm “Rūķu burziņš Pelēčos” ietvaros ģimnāzistiem bija iespēja apskatīt mācību telpas rūķu gida pavadībā un tuvāk iepazīt skolu dažādās aktivitātēs. Ar milzīgu aizrautību, parādot žilbinošas mājsaimniecības prasmes, skolēnu parlaments devās “Sniegbaltītes jestrajā skrējienā”, pārbaudīja savu erudīciju āķīgajos jautājumos un pagatavoja veselīgus dārzeņu čipsus, kā arī iepazinās ar Pelēču pamatskolas gaidu vienību un iemēģināja roku mezglu siešanā. Vakara lielākais notikums, protams, bija pašpārvalžu POP-iela, kurā varēja vērot kreatīvus un humoristiskus priekšnesumus. Ģimnāzistu parlaments jau iepriekš cītīgi gatavojās, tāpēc lielu atsaucību guva viņu uzstāšanās, kurā parlamenta prezidents Raivis bezbailīgi uzņēmās vadošo lomu. JEPVĢ skolēnu pašpārvalde kopvērtējumā saņēma augstāko skatītāju vērtējumu un erudītākās komandas titulu. Liels paldies Pelēču pamatskolas pašpārvaldei, kas organizēja šo neaizmirstamo pasākumu, būsim priecīgi doties ciemos vēl kādreiz!

Jadviga Mežniece 11.D