Starptautiskā angļu valodas olimpiāde “Best in English”

27.novembrī notika starptautiskā angļu valodas olimpiāde tiešsaistē “Best in English”. Olimpiādi jau 9. gadu rīko Čehijas Izglītības ministrija. Tajā drīkst piedalīties skolēni vecumā no 14 līdz 19 gadiem.

Šogad olimpiādē piedalījās 16 462 skolēni no 624 skolām un 25 pasaules valstīm. No Latvijas šogad olimpiādē piedalījās 37 skolas un 856 skolēni.
Mūsu ģimnāzijas komanda olimpiādē piedalījās jau otro gadu pēc kārtas, šogad komandā bija 20 ģimnāzisti. Labākais rezultāts Ilvai Plociņai no 12.D klases. Ilva pasaulē ir 236. un Latvijā 15. vietā. Nosakot skolu reitingu, tiek ņemti vērā katras skolas komandas 10 skolēnu labākie rezultāti un ātrākais uzdevumu izpildes laiks. Atbilstoši šiem kritērijiem, mūsu ģimnāzistu komanda ir 184. vietā pasaulē un 8. labākā Latvijā. Apsveicam!

Paldies ģimnāzistiem par piedalīšanos un sasniegtajiem rezultātiem, ģimnāzijas IT skolotājiem par tehnisko nodrošinājumu un skolas direktorei Ligitai Pauniņai par finansiālo atbalstu licences iegādei.

JEPVĢ angļu valodas skolotāja A.Verza