Ziemassvētku rotājumi Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijā

Ziemassvētki ir laiks, kad gan dabā, gan dvēselē gaisma uzvar tumsu, izcīnot mūžīgo cīņu starp labo un ļauno. Tas ir brīnumains laiks, kad uz pasauli var paraudzīties bez naida un dusmām. Tas ir laiks, kad tiek nolīdzināti parādi un aizmirstas ķildas, kad tiek pārvērtēts un izvērtēts padarītais, kad cilvēkā stiprāk nekā jebkad rodas vēlēšanās darīt labu. Ziemassvētki ir brīdis, kad nepieciešama sakārtotība, līdzsvara izjūta un miers gan apkārtējā pasaulē, gan sevī. Ziemassvētki – laiks, kad vēlamies apvienot balto gan sevī, gan dabā. Baltam kļūt nozīmē kļūt skaidram, daiļam un labam reizē.

Kā katru gadu arī šogad floristikas pulciņa dalībnieki un projektu darba veicēji centās uzburt Ziemsvētku noskaņu Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijā. Pateicoties skolēnu parlamenta idejai, tika izveidota izstāde – “Mans Adventes vainags”, kur katra klase demonstrēja savu vainagu. Floristikas pulciņa audzēkņi veidoja galda dekorus ēdamzālei. Paldies par ieguldīto laiku un darbu visiem, kuri piedalījās ģimnāzijas telpu rotāšanā un svētku noskaņas radīšanā.

Elita Grigale, floristikas pulciņa vadītāja un bioloģijas skolotāja