Robotikas kluba vasaras nodarbības

Laikā, kad lielākā daļa skolēnu bauda brīvdienas vai strādā kādu darbu, Preiļu robotikas kluba dalībnieki JEPVĢ apmeklēja vasaras skolas nodarbības no 15.jūlija – 20.jūlijam. Nodarbību laikā dalībnieki būvēja līnijsekošanas robotus un Ant Weights robotus.

Nedēļas noslēgumā dalībnieki ar `Dēkaiņi` piedāvātajām laivām devās aizraujošā laivu braucienā pa Rēzeknes upi, kur brauciens noslēdzās pašā Rēzeknes pilsētas sirdī – netālu no Latgales vēstniecības Gors!

Paldies visiem dalībniekiem par centīgu dalību vasaras skolas nodarbībās un protams vislielākais paldies robotikas kluba pieredzējušiem inženieriem – konsultantiem un robotu būvētājiem Armandam Upeniekam, Matīsam Dambītim un Kārlim Pīgožnim!

Juris Erts, robotikas kluba darba organizators